ЗАПЧАСТИНИ

info
В процесі ремонту автомобілів ми використовуємо лише якісні оригінальні та неоригінальні запчастини від перевірених постачальників, які надають на них сертифікати. Це дозволяє нам та нашим клієнтам бути впевненими в їх високій якості та довговічності.
Наявність власного складу, де знаходиться більшість запчастин, що використовуються найчастіше для популярних моделей автомобілів, дозволяє уникнути затримок та обслуговувати автомобілі наших клієнтів в максимально короткі терміни.

Підбір запчастин

Відправити заявку
Натискаючи "Відправити заявку" ви даєте згоду на обробку ваших даних

Бренди, з якими ми працюємо

Компанія Motul S.A. (Франція) широко відома в галузі розробок і виробництва високотехнологічних мастильних матеріалів.
MOTUL – першовідкривач технології виробництва масел на основі складних ефірів.
Система управління якістю сертифікована відповідно до вимог ISO 9001 (з 1996 року) і QS 9000 (з 1999 року, Motul – перша французька компанія, що одержала такий сертифікат).
Крім універсальних масел, мають допуски іменитих виробників, випускаються і спеціальні масла – для MB, Ford, Subaru і т.п.
ATE має понад 100-річний досвід роботи – бренд є одним із найстаріших та найуспішніших на ринку гальм сьогодні.
Компанія є частиною Continental, одного з найбільших та найвпливовіших автомобільних постачальників у світі.
Гальмівні деталі ATE відповідають вищим нормам якості, витримують екстремальні навантаження, гарантують найкращий гальмівний ефект.
До Групи компаній Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 440 дочірніх підприємств та регіональних компаній, приблизно в 60 країнах.
Разом з партнерами в сфері продажів і обслуговування, компанія Bosch представлена майже в 150 країнах.
Запчастини від Bosch вражають своєю якістю, надійністю і інноваційними технологіями.
Компанія Brembo S.p.A., Італія – всесвітньо визнаний лідер в розробці і виробництві гальмівних систем для автомобілів і мотоциклів. Продукція Brembo випускається на трьох континентах на 36 заводах і експортується по всьому світу.
Brembo здійснює поставки на конвеєри таких гігантів автомобільної промисловості як Porsche, Mercedes, Lexus, BMW, Nissan, Audi, Bentley, Ford, Honda, Land Rover, Mazda, Mitsubishi, Volvo і т.д.
Підтвердженням високого рівня продукції є безліч нагород за інновації та кращу технічну підтримку.
Продукція CTR поставляється на конвеєри всесвітньо відомих автовиробників: GM DAT, KIA-Hyundai, SsangYong, Chrysler, Ford, BMW, Holden, Volvo і багатьох інших.
Продукцію CTR вирізняє довгий термін служби і знижене тертя в рухомих вузлах. Це стало можливим завдяки масштабним інвестиціям в дослідження та розробки нових матеріалів.
Бренд Champion є зареєстрованим товарним знаком Federal Mogul Motorparts.
На сьогоднішній день компанія пропонує повний асортимент щіток склоочисників, компонентів системи запалювання і фільтрів провідним світовим автовиробникам та на вторинний ринок автокомплектуючих.
На 63 заводах FAG по всьому світу щодня виробляється високоточна продукція – від 2-міліметрових голчастих підшипників без кілець до великих підшипників кочення діаметром 4,25 м.
У сферах холодного штампування, кування, обробки витяжкою, термообробки, нанесення покриттів і збірки Schaeffler Gruppe, в особі марок INA і FAG, є технологічним лідером галузі.
Бренд Ferodo завоював світову репутацію постачальника інноваційних рішень, які відповідають стандартам якості виробників оригінального обладнання.
Завдяки особливим технологіям і постійному прагненню до інноваційних рішень, Ferodo стали лідером на світовому ринку і перевіреним брендом для гальмівних систем.
KYB Corporation – провідний виробник гідравлічного обладнання в світі.
На ринок автозапчастин KYB вийшла в 1947 році і за 69 років досягла вражаючих успіхів.
В даний час компанія KYB є найбільшим постачальником амортизаторів на конвеєр з часткою ринку 25% в світі і одним з найбільших постачальників амортизаторів на вторинний ринок Європи.
Завдяки торговій марці LEMFÖRDER концерн ZF займає лідируючі позиції і на ринку післяпродажного обслуговування.
LEMFÖRDER пропонує понад 13000 найменувань високоточної продукції для легкових автомобілів та комерційного транспорту і є надійним партнером на вільному ринку післяпродажного обслуговування.
Компанія MANN + HUMMEL GmbH (Німеччина) спеціалізується на розробці і виробництві фільтрів для двигунів, здебільшого для автомобільної промисловості.
Якість продукції відповідає вимогам автовиробників і внутрішніх стандартів. Система управління якістю сертифікована відповідно до світового стандарту TS 16949.
Починаючи з 2001 року, торгова марка MOOG представлена на європейському ринку. Асортимент складається з більш ніж 7200 деталей для пасажирських автомобілів і легких комерційних транспортних засобів і покриває понад 96% європейського автопарку. У 2012 році MOOG став одним з лідерів за обсягом продажів на ринку деталей систем рульового управління і підвіски в Європі.
Вся продукція MOOG відповідає стандартам оригінальних комплектуючих і виготовляється на заводах, сертифікованих відповідно до вимог ISO.

Компанія Egon von Ruville GmbH була заснована в Гамбурзі в 1922 році. Сьогодні вона входить в концерн Schaeffler і є найвідомішою компанією, що спеціалізується на системних рішеннях в області двигунів, ходової частини та сервісу на міжнародному вторинному авторинку.
Компанія розробляє, виготовляє і поставляє запчастини оригінальної якості під маркою RUVILLE для всіх поширених європейських і азіатських моделей автомобілів.
Бренд SACHS (Німеччина) по праву вважається світовим лідером в зчепленні і амортизаторах.
Всі заводи SACHS мають сертифікат відповідності вимогам міжнародних стандартів ISO 9001. Продукція поставляється на конвеєри VAG, BMW, MB, FIAT, Ford, Honda, MAN, Mazda, Mitsubishi, Nissan, GM, PSA, Renault, Toyota та інших виробників.
Компанію SIDEM було засновано в Бельгії в 1933 році як фабрику з виробництва частин підвіски для легкових автомобілів. Компанія поступово розширила сфери свого впливу і наполегливо працює над якістю та асортиментом.
Асортимент виробленої продукції включає в себе кульові опори, пильники і повний спектр рульових наконечників, шворнів, поздовжніх і поперечних тяг, ремкомплектів шворнів, сайлентблоків, колісних болтів і гайок, всіх інших компонентів підвіски і рульового управління (важелі підвіски, стабілізатори підвіски, опори двигуна).
SKF є одним з провідних світових постачальників продуктів, рішень і послуг в області прокату підшипників, ущільнень, систем змащення. Для автомобільної промисловості в групі SKF створено окремий підрозділ з власними продажами в 70 країнах, представництвами в 140 країнах і більш ніж 15 тисяч дистриб’юторів.
Компанія SWAG Autoteile GmbH (Німеччина) відома як стратегічний партнер ключових гравців автомобільної індустрії, як постачальник і дистрибютор високоякісних запасних частин для автомобілів.
Виробничі процеси SWAG сертифіковані згідно DIN EN ISO 9001:2008
Виробник автомобільних деталей TRW Automotive Aftermarket – світовий лідер з виробництва автомобільних систем безпеки.
Корпорація розробляє і виробляє гальмівні системи, деталі для рульового управління, підвіски, деталі для комерційного автотранспорту, сервісний інструмент і багато іншого.
Система управління якістю продукції відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2000. Продукція поставляється на конвеєри BMW, MB, VOLVO, VAG, NISSAN, OPEL і багатьох інших. Продукція, яку REINZ поставляє на ринок автозапчастин, має якість виробів, що поставляються на конвеєр.
WIX – це глобальна корпорація, продукція якої виготовляється на 15 заводах, що розташовані на 4-х континентах.
Всі виробничі підприємства, незалежно від їх місцезнаходження, мають сертифікати ISO.
Корпорація WIX є партнером таких фірм як Ford, Volkswagen, Aston Martin, Jaguar, Land Rover, Volvo, Renault.