НАШІ ПОСЛУГИ

Ремонт двигуна

Двигун - один з найважливіших та найдорожчих елементів автомобілю. Саме тому він потребує ретельного обслуговування, а при наявності поломок - якнайшвидшого кваліфікованого ремонту.
Спеціалісти нашого автосервісу мають великий досвід у діагностиці бензинових та дизельних двигунів, а також в їх ремонті. Ми використовуємо професійне сучасне обладнання для виявлення неполадок на їх усунення. При наявності ознак неправильної роботи двигуна слід якнайшвидше звернутись на сервіс, оскільки експлуатація несправного ДВЗ може привести до погіршення ситуації.

Ремонт ходової

Ходова автомобілю призначена для згладження вібрацій та ударів, які виникають при пересуванні автомобілю по дорозі та для надійного з'єднання коліс з кузовом авто. Ходова включає низку вузлів, ричагів, тяг та сайлентблоків.
Елементи ходової частини постійно знаходяться під великим навантаженням маси авто. Незважаючи на те, що вони є довговічними, на термін їх служби впливає якість використаних запчастин та режим експлуатації автомобілю. Ми рекомендуємо регулярно проводити діагностику та ремонт (за необхідності) ходової.

Послуги автоелектрика

Сучасний автомобіль включає низку електричних та електронних елементів, а також проводів та шин для передачі/отримання даних. Вихід з ладу одного чи декількох елементів може приводити до несправної роботи цілих систем та потребує кваліфікованого ремонту.
На сервісі АвтоСТО ми використовуємо сучасні сканери та пристрої для діагностики несправностей в електричних та електронних системах автомобілю, з якими працюють кваліфіковані автоелектрики.

Планове ТО

Автомобілі включають низку систем, які потребують регулярної діагностики та обслуговування: заміни масла, рідин, перевірки рівня зношеності тощо. Ми проводимо технічний огляд автомобілю згідно зі списком, що налічує більше ніж 40 показників, що дозволяє бути впевненим у точному виявленні елементів, які потребують обслуговування.
Вчасне та регулярне технічне обслуговування вашого авто дозволить підтримувати його в справному та хорошому технічному стані, уникнути непрогнозованих поломок та більш вартісного ремонту в майбутньому.

Ремонт трансмісії

Трансмісія автомобілю - це цілий комплекс елементів, який забезпечує функціонування всіх рухомих механізмів та передає їм енергію від ДВЗ. До трансмісії автомобілю можна віднести: зчеплення, коробку передач, ведучий міст, карданний вал, головну передачу.
Будова трансмісії автомобілю залежить від типу його приводу (передній/задній/повний) та конструктивних особливостей. Наш автосервіс пропонує послуги з діагностики та ремонту елементів трансмісії.

Рульове управління

Рульове управління автомобілю - це сукупність механізмів, які служать для повороту передніх коліс в необхідну сторону на певний кут, що забезпечує рух автомобілю в заданому напрямку. Рульове управління включає наступні елементи: рейку, рульову колонку, тяги та наконечники тяг, важелі тощо.
Одним з важливих елементів рульового управління є підсилювач керма: гідравлічний або електричний. Даний елемент потребує регулярної перевірки його стану, рівня рідин та наявності підтікання. Ми рекомендуємо регулярно проводити діагностику системи рульового управління та здійснювати ремонт зношених елементів при необхідності.

Гальмівна система

Основне завдання гальмівної системи - максимально ефективно здійснити зниження швидкості автомобілю або його повну зупинку за необхідності. Для цього використовується підсилювач, що збільшує механічне зусилля, яке передається на гальмівні колодки, які стискають гальмівний диск (або труться об барабан у випадку барабанного типу гальм).
Стан гальмівної системи є надзвичайно важливим, оскільки від нього залежить безпека на дорозі. Ми рекомендуємо вчасно проводити заміну гальмівних колодок та дисків, проводити загальну діагностику гальмівної системи та використовувати лише якісні запчастини. Неякісні колодки або диски можуть деформуватись при нагріві до високих температур, бути менш ефективними тощо.

Діагностика автомобілю

Сучасні автомобілі включають велику кількість різноманітних систем, які використовуються для забезпечення роботи інших елементів, змащення, охолодження, передачі чи перетворення механічної або електричної енергії тощо. Злагоджена робота всіх систем забезпечує справне функціонування всього автомобілю.
Саме для цього ми рекомендуємо регулярно проводити діагностику авто для заміни зношених елементів. Для цього на нашому сервісі використовується професійне обладнання, з яким працюють кваліфіковані фахівці.

Підбір запчастин

В процесі експлуатації авто велика частина його елементів з часом зношується природним чином та потребує заміни. Враховуючи факт, що у кожної моделі авто може бути декілька модифікацій в залежності від типу кузова, двигуна, пакету та багатьох інших факторів, часто буває складно підібрати запчастини та бути впевненим в їх відповідності.
Спеціалісти нашого сервісу використовують офіційні каталоги оригінальних та неоригінальних запчастин, здійснюють перевірку по VIN коду, щоб переконатись, що вибрані запчастини підійдуть для вашого авто. У нас є власний склад запчастин для більшості моделей авто, а запчастини, яких немає в наявності, ми замовляємо в той же день.

Кузовний ремонт

Кузов - одна з найдорожчих частин автомобілю. Він захищає пасажирів та внутрішні елементи авто від дії зовнішніх чинників. Кузов запезпечує необхідну жорсткість для надійної фіксації різних частин. Важливим є не тільки стан металу, а і його покриття: фарби та лаку, які захищають його від подряпин, пошкоджень, корозії.
Частини кузова можуть пошкоджуватись внаслідок ДТП або ж природного старіння. В цьому випадку дуже важливою є якість ремонту кузовних елементів. Це напряму впливає на геометрію кузова, його надійність у випадку майбутнього ДТП та довговічність покриття. При неякісно виконаному ремонті на поверхні елементів можуть з'явитись небажані тріщини та дефекти. Довірте кузовні роботи професіоналам.

Гарантії

Гарантія на роботи

Наші спеціалісти ретельно підходять до ремонту кожного автомобілю, тому ми надаємо 1 рік гарантії на послуги, що були виконані нашим автосервісом

Гарантія на запчастини

При купівлі запчастин у нас ви отримуєте пів року гарантії на них та можете бути впевнені в їх якості, оскільки ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками

Записатись на автосервіс

Відправити заявку
Натискаючи "Відправити заявку" ви даєте згоду на обробку ваших даних

Наші послуги

Ремонт двигуна
Ремонт ходової
Послуги автоелектрика
Планове ТО
Ремонт трансмісії
Рульове управління
Гальмівна система
Діагностика автомобілю
Підбір запчастин
Кузовний ремонт